• In English
 • Урядом урегульовано порядок виплати надбавки за вислугу років слідчим органів прокуратури, військовослужбовцям, які проходять службу в органах прокуратури на прокурорсько-слідчих посадах та визначено механізм встановлення надбавки за вислугу років державним службовцям, які працюють в органах прокуратури.

  Відповідні зміни внесено до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1153
  Київ
  Про внесення змін до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 р. № 1090 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 2, ст. 69), такі зміни:

  1) пункт 2 викласти в такій редакції:

  “2. Дія цього Порядку поширюється на прокурорів, військовослужбовців, які проходять службу в органах прокуратури на прокурорсько-слідчих посадах, слідчих органів прокуратури та інших працівників органів прокуратури.”;

  2) доповнити Порядок пунктом 3такого змісту:

  “31. Військовослужбовцям, які проходять службу в органах прокуратури на прокурорсько-слідчих посадах, надбавка за вислугу років виплачується щомісяця залежно від періоду проходження служби у розмірі і порядку, визначених законодавством для військовослужбовців.”;

  3) пункт 4 викласти в такій редакції:

  “4. Державним службовцям, які працюють в органах прокуратури, надбавка за вислугу років виплачується щомісяця залежно від стажу роботи в розмірах, визначених Законом України “Про державну службу”.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 27 листопада 2018 р., крім підпункту 2 пункту 1, який застосовується з 1 березня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73