• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 травня 2021 р. № 497
  Київ
  Про атестацію здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту

  Відповідно до статті 21 Закону України “Про фахову передвищу освіту” та абзацу третього частини другої статті 6 Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту;

  перелік спеціальностей, за якими атестація здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Міністерству освіти і науки, іншим державним органам, відповідальним за організацію єдиного державного кваліфікаційного іспиту, починаючи з 2022 року передбачати в межах загального обсягу видатків кошти для проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

  4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2022 р., крім пункту 3 постанови, який набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73