• In English
 • Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214.

  Це рішення дозволить реалізувати право членів сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, на соціальний захист шляхом отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

  До цього часу виплата такої грошової компенсації була передбачена лише членам сімей загиблих осіб та особам з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, що позбавило права сімей зниклих безвісти чи померлих учасників бойових дій на отримання відповідної грошової компенсації.

  Слід зазначити, що зазначену постанову приведено у відповідність до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 березня 2019 р. № 208
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 29, ст. 1029) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73