• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку акредитації суб’єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб’єктів вимогам акредитації з метою протидії рейдерству у сфері державної реєстрації.

  Постанови спрямована на посилення боротьби з “рейдерством” у сфері державної реєстрації, захист майнових прав власників та користувачів нерухомого майна та бізнесу.

  Постановою передбачається скасування можливості здійснення державної реєстрації відокремленими підрозділами (філіями) юридичних осіб публічного права. Також державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та державна реєстрація юридичних осіб проводитимуться суб’єктами державної реєстрації в межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

  Таким чином, Урядом зроблено черговий крок у посиленні боротьби з проявами рейдерству у сфері державної реєстрації з метою захисту майнових прав власників та користувачів нерухомого майна та бізнесу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 979
  Київ
  Про внесення змін до Порядку акредитації суб’єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб’єктів вимогам акредитації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку акредитації суб’єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб’єктів вимогам акредитації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1130 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 2, ст. 111, № 90, ст. 2938; 2017 р., № 2, ст. 47; 2018 р., № 35, ст. 1234), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29