• In English
 • Уряд схвалив план заходів з підготовки та відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України.

  Серед заходів, зокрема, передбачено проведення урочистих зборів в районах Закарпатської області та віче у Меморіальному парку “Красне поле” поблизу м. Хуста. Заплановано покладення квітів до Хреста, встановленого на честь загиблих захисників Карпатської України у зазначеному парку, до могил Карпатських січовиків, до пам’ятних знаків, встановлених на їх честь в інших населених пунктах області.

  Також буде організовано та проведення фестивалю “Історія ЮА” в м. Ужгороді і Х відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні “Красне поле”.

  Крім того, передбачено випуск поштових марок і конвертів, ювілейних монет з нагоди 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 лютого 2019 р. № 90-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73