• In English
 • Уряд затвердив план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами від органів державної влади.

  Документом передбачається підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців органів державної влади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

  Відповідно до зазначеного плану у 2019 році на базі зазначеного  Інституту двотижневе навчання з питань цивільного захисту повинен пройти 391 працівник органів державної влади.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 988-р
  Київ
  Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік

  1. Затвердити план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади забезпечити відрядження слухачів до Інституту державного управління у сфері цивільного захисту у строки, визначені в плані, затвердженому цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75