• In English
 • У зв’язку із змінами принципів корпоративного управління в державних банках та на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні” Урядом були затверджені вимоги до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку та встановлені обмеження до таких осіб.

  Своїм рішенням Уряд розширив перелік осіб, що мають право бути членом такої конкурсної комісії, не змінивши вимоги щодо освітнього, фахового та репутаційного рівня членів конкурсної комісії, і також обмеження, які направлені на забезпечення неупередженості членів вказаної комісії під час виконання своїх обов’язків.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 січня 2019 р. № 64
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 вимог до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 вимог до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 р. № 8, виключивши абзац другий.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67