• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 19 Порядку державного фінансування капітального будівництва. Прийняття постанови створить необхідні передумови для стовідсоткової попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за товари (матеріали і обладнання) та роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3, у Печерському районі м. Києва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 1058
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 19 Порядку державного фінансування капітального будівництва

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “Для проведення робіт з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3, у Печерському районі м. Києва, в тому числі закупівлі матеріалів і обладнання для зазначеного Меморіального комплексу замовник може здійснювати попередню оплату (виплату авансу) у розмірі до 100 відсотків вартості таких робіт, матеріалів та обладнання за договором (контрактом) на строк не більш як десять місяців.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67