• In English
 • Уряд погодив зміни до розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам Запорізької області на 2019 рік.

  У Державному бюджеті України для Запорізької області передбачена додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у сумі 603 млн. грн.

  Прийняття розпорядження дозволить виконати норму, передбачену Бюджетним кодексом України щодо погодження з Кабінетом Міністрів України розподілу додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я між місцевими бюджетами Запорізької області. Ресурс у вигляді зазначеної додаткової дотації підвищить рівень фінансового забезпечення місцевих бюджетів Запорізької області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 березня 2019 р. № 141-р
  Київ
  Про внесення змін у додаток 7 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 14

  Внести зміни у додаток 7 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 14 “Про погодження розподілу додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами у 2019 році”, виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67