• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 4 плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Зокрема, змінено редакцію заходу, а також перенесено строк його виконання на II квартал 2019 р.

  Рішення про перегляд зазначеного плану заходів зумовлене зміною чинного законодавства, зокрема, прийняттям постанови про утворення Міжвідомчої комісії з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України. Цим документом затверджено Положення про Міжвідомчу комісію з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 277-р
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

  Внести зміну до пункту 4 плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 218, виклавши підпункт 4 в такій редакції:


  “4) розроблення та подання в установленому порядку на розгляд Міжвідомчої комісії з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України пропозицій щодо механізму правового реагування на порушення прав людини на тимчасово окупованій території

  Мін’юст
  МЗС
  МТОТ
  Прокуратура Автономної Республіки Крим (за згодою)
  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)
  Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу (за згодою)

  II квартал 2019 р.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29