• In English
 • Кабінет Міністрів України надав повноваження товариству з обмеженою відповідальністю “Авіакомпанія “АероВіз” на право здійснення експорту послуг з авіаперевезень товарів військового призначення, що сприятиме активізації зовнішньоекономічної діяльності Товариства та дозволить йому розширити свої економічні можливості.

  Рішення прийнято відповідно до статті 13 Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”, у якій зазначено, що для здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення суб’єкти господарювання повинні отримати від Кабінету Міністрів України відповідні повноваження.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 405
  Київ
  Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228 “Про надання суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 28, ст. 1412), доповнивши її пунктом 118 такого змісту:

  “118. Надати до 1 серпня 2020 р. товариству з обмеженою відповідальністю “Авіакомпанія “АероВіз” повноваження на право здійснення експорту послуг з авіаперевезень товарів військового призначення.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21