• In English
 • Уряд затвердив зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави.

  Реалізація запропонованих змін надасть можливість підвищити обороноздатність і безпеку держави, зокрема здійснити закупівлю та ремонт спеціальних комплектувальних виробів, матеріалів і обладнання для складання та ремонту боєприпасів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 506
  Київ
  Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 362 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 47, ст. 1700), доповнивши його після абзацу шостого новими абзацами такого змісту:

  “створення нових та нарощування існуючих виробничих потужностей для складання та ремонту боєприпасів, ремонт і модернізацію таких потужностей;

  закупівлю, ремонт спеціальних комплектувальних виробів, матеріалів і обладнання для складання та ремонту боєприпасів.”.

  У зв’язку з цим абзац сьомий вважати абзацом дев’ятим.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21