• In English
 • З метою залучення громадських організацій до впровадження Національної рамки кваліфікацій та розбудови Національної системи кваліфікацій Уряд вніс зміни до складу міжвідомчої робочої групи з питань розроблення та впровадження Національної рамки кваліфікацій. До зазначеної робочої групи включено директора громадської організації “Інститут професійних кваліфікацій”.

  Нагадаємо, міжвідомча робоча група з питань розроблення та впровадження Національної рамки кваліфікацій утворена Кабінетом Міністрів України з метою забезпечення взаємодії, координації та підвищення ефективності діяльності центральних органів виконавчої влади, установ та організацій, що беруть участь у реалізації державної політики у сфері освіти, зайнятості та соціально-трудових відносин, з формування національної системи кваліфікацій, зокрема розроблення та впровадження Національної рамки кваліфікацій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 462
  Київ
  Про внесення зміни в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1225

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1225 “Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань розроблення та впровадження Національної рамки кваліфікацій” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1, ст. 10; 2017 р., № 54, ст. 1632), доповнивши його позицією “Директор громадської організації “Інститут професійних кваліфікацій” (за згодою)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73