• In English
 • Уряд прийняв розпорядження Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 214-р”, яким уповноважив першого заступника Міністра фінансів Маркарову О. С. підписати Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

  Проектом Протоколу передбачена нова розширена редакція статті 26 “Обмін інформацією”, положення якої повністю відповідають положенням модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку, що дозволить значно розширити можливості Договірних Сторін обмінюватись податковою інформацією.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 601-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 214

  На часткову зміну абзацу другого розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 214 “Про підписання Протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи” уповноважити першого заступника Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписати Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27