• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру.

   Документом запроваджено більш чіткі вимоги для оцінки та визначення ступеня ризику від провадження топографо-геодезичної і картографічної діяльності, що забезпечить оптимальний перерозподіл уваги органу державного нагляду (контролю) з менш ризикових суб’єктів господарювання на більш ризикові.

  Реалізація акта дозволить Держгеокадастру організувати здійснення державного нагляду (контролю) на належному рівні, забезпечити однозначність і прозорість у відносинах між суб’єктами господарювання та органом державного нагляду (контролю), забезпечить організацію планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, запобігання порушенням законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, своєчасне виявлення таких порушень і вжиття відповідних заходів щодо їх усунення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 764
  Київ
  Про внесення змін до пункту 8 Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 8 Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 травня 1997 р. № 432 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 19, с. 104), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75