• In English
 • Урядом внесено зміну до Порядку підготовки і здійснення потенційно небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки.

  Зокрема, врегульовано поняття «парад військ» в частині щодо залучення до проведення військових парадів авіації, бойових кораблів (катерів) та суден.

  Рішення Кабінету Міністрів дозволяє визначити додатковий комплекс заходів безпеки під час відзначення державних свят, важливих подій державного та військового значення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 серпня 2018 р. № 612
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку підготовки і здійснення потенційно небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку підготовки і здійснення потенційно небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 р. № 548 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2405), доповнивши абзац другий після слів “озброєння і військової техніки” словами “(з прольотом або без прольоту авіації, проходженням або без проходження бойових кораблів (катерів) та суден забезпечення)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29