• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку лікарських засобів та медичних виробів, закупівля яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету передбачених МОЗ у 2018 році.

  Зокрема, до переліку лікарських засобів та медичних виробів включено: лікарські засоби для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки зі спектра аутизму, з шизофренією, афективними розладами, гіперкінетичними розладами, лікарські засобів та медичні вироби для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, медикаменти для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей, медикаменти та медичні вироби для дитячого діалізу, медичні вироби для громадян, які страждають на ідіопатичну сімейну дистонію, медикаменти для лікування туберкульозу.

  Прийняття рішення забезпечить доступ пацієнтів до необхідних лікарських засобів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 683
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 278

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 278 “Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 36, ст. 1263, № 58, ст. 2017) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73