• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій.

  Відповідні зміни внесено в постанову щодо впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань. Зазначений документ приведено у відповідність до вимог Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

  Прийнятою постановою Кабінету Міністрів України доповнено категорією “постраждалий учасник Революції Гідності” перелік груп населення, яким лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2018 р. № 469
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань” (Офіційний вісник України, 1998 р., № 33, ст. 1241; 2015 р., № 79, ст. 2642) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73