• In English
 • Уряд удосконалив процедуру конкурсного відбору на посади у Державному бюро розслідувань.

  Внесено зміни до Типового порядку проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у ДБР та Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у ДБР.

  Змінами виключено обов’язковість проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфу як етапу конкурсу до ДБР та запроваджено можливість залучення до проведення дослідження сторонніх спеціалістів, у тому числі тих, які мають допуск до державної таємниці. 

  Прийняття рішення забезпечить якнайшвидше проведення зазначеного конкурсу і, відповідно, укомплектування ДБР необхідними кадрами.

  Слід зазначити, що необхідність прийняття постанови пов’язано зокрема і з відсутністю необхідної кількості працівників для проведення психофізіологічного дослідження.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2018 р. № 507
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 449 і від 20 грудня 2017 р. № 1069

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 449 “Про затвердження Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у Державному бюро розслідувань” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 57, ст. 1679) і від 20 грудня 2017 р. № 1069 “Про затвердження Типового порядку проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 163) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29