• In English
 • Урядом прийнято рішення про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду).

  Внесення змін до Порядку дозволить Держпродспоживслужбі більш ефективно використовувати кошти, передбачені у державному бюджеті для здійснення державного контролю (нагляду).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 680
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 березня 2012 р. № 238 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 23, ст. 882; 2016 р., № 73, ст. 2457; 2017 р., № 59, ст. 1794), такі зміни:

  в абзаці другому пункту 3 слова “Держпродспоживслужба та її територіальні органи” замінити словами “Держпродспоживслужба, її територіальні органи та регіональні служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні України та транспорті, що відносяться до сфери її управління”;

  пункт 4 після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:

  “приладів, інструментів та матеріалів для проведення відбору зразків.”.

  У зв’язку з цим абзац дев’ятий вважати абзацом десятим.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75