• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі.

  Прийняте рішення визначає механізм використання коштів державного бюджету за бюджетною програмою 1801560 “Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою “Українська книга” для належної реалізації державною установою “Український інститут книги” своїх повноважень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 липня 2018 р. № 622
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі, що додається.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 562 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для випуску книжкової продукції за програмою “Українська книга” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 67, ст. 1983).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73