• In English
 • На виконання положень Закону України “Про ринок електричної енергії” постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 559  для координації роботи із запровадження нового ринку електричної енергії та контролю за виконанням необхідних організаційних і нормативно-правових заходів утворено Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії, а також затверджено Положення про Координаційний центр.

  З метою прискорення розгляду та вирішення Координаційним центром невідкладних проблемних питань, які виникають під час запровадження нової моделі ринку електричної енергії, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Положення про Координаційний центр стосовно удосконалення механізму проведення засідань та прийняття рішень Координаційним центром із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії.

   

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2019 р. № 174
  Київ
  Про внесення змін до пункту 9 Положення про Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 9 Положення про Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 66, ст. 1955; 2018 р., № 36, ст. 1265), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37