• In English
 • Уряд затвердив план заходів із відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України.

  Документом передбачено проведення ряд заходів, які сприятимуть зміцненню громадянської злагоди та консолідації суспільства, підвищенню рівня правової освіти і культури громадян, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України.

  Зокрема, у Києві та інших населених пунктах планується проведення урочистостей за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників громадськості. Також відбудеться покладення квітів до пам’ятника автору першої української Конституції гетьману Пилипу Орлику у місті Києві, а в інших населених пунктах — до пам’ятників і пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення. Крім того, у військових частинах, закладах культури, закладах для дітей та молоді будуть проведенні інформаційні, освітні, культурно-мистецькі, патріотично-виховні заходи, спрямовані на роз'яснення значення норм Конституції України в утвердженні правової держави.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 407-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів із відзначення 22-ї річниці Конституції України

  1. Затвердити план заходів із відзначення 22-ї річниці Конституції України, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29