• In English
 • Урядом удосконалено механізм взаємодії органів виконавчої влади, наукових установ, неурядових організацій у сфері захисту прав дитини. Відповідні зміни внесено до Положення про Міжвідомчу комісію з питань охорони дитинства.

  Зміни до цього Положення розроблено з урахуванням рекомендацій Комітету ООН з прав дитини за результатами розгляду  національної доповіді України про реалізацію положень Конвенції про права дитини (3-ї та 4-ї об’єднаної), зокрема, щодо забезпечення Україною ефективної координації політики в інтересах дітей. Зокрема, переглянуто склад, повноваження та процедури проведення засідань Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства.

  Склад цієї комісії істотно змінювався у 2012 році. З того часу було створено нові центральні органи виконавчої влади, установи, діяльність яких стосується сфери дитинства. Згідно з прийнятою Кабінетом Міністрів України постановою до складу комісії введено заступників міністрів новостворених міністерств і представників інших організацій та внесено зміни до процедури проведення засідань.

  Рішення Уряду спрямовано на удосконалення взаємодії органів виконавчої влади,  наукових установ, неурядових організацій у сфері захисту прав дитини та забезпечення впливу рішень комісії на формування політики в інтересах дітей.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 955
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Міжвідомчу комісію з питань охорони дитинства

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Міжвідомчу комісію з питань охорони дитинства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2000 р. № 1200 “Про утворення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 32, ст. 1349; 2006 р., № 5, ст. 227; 2012 р., № 42, ст. 1616; 2013 р., № 43, ст. 1542), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73