• In English
 • Уряд надав дозвіл ТОВ “РЕД.МЕТ” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 37,6 гектара.

  Зазначені землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дубровицьке лісове господарство” Рівненської області. Планується їх передача зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 29 грудня 2016 р. № 6168 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

  ”Реалізація розпорядження в подальшому дозволить вирішити питання розробки родовища бурштину, що сприятиме створенню нових робочих місць, зменшенню рівня безробіття та збільшенню надходжень до місцевого бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 434-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 122, 123, 124, 149 Земельного кодексу України надати товариству з обмеженою відповідальністю “РЕД.МЕТ” дозвіл на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 37,6 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Дубровицьке лісове господарство”, розташованої на території Дубровицького району Рівненської області, з подальшим вилученням і передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 29 грудня 2016 р. № 6168 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами для розробки кар’єру з видобутку бурштину на родовищі “Золоте” (Південно-Східна ділянка).

  Товариству з обмеженою відповідальністю “РЕД.МЕТ” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75