• In English
 • Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 435, Державне агентство інфраструктурних проектів України визначено державним замовником Програми.

  Зазначеним нормативно-правовим актом Укрінфрапроект визначається координаційним органом управління безпекою дорожнього руху для зменшення кількості транспортних подій та їх негативних наслідків. Відповідно передається весь обсяг видатків за бюджетною програмою 3101240 “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм” з апарату Міністерства інфраструктури України до Укрінфрапроекту як розпорядника нижчого рівня та відповідального виконавця з відкриттям відповідної бюджетної програми.

  Прийняття розпорядження дасть змогу Укрінфрапроекту вжити заходів для забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених на забезпечення фінансування завдань і заходів Програми.

  Очікується, що ефективне виконання завдань і заходів Програми забезпечить зменшення кількості загиблих і травмованих осіб внаслідок дорожньо-транспортних пригод у 2020 році майже на третину.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 628-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інфраструктури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури на 2018 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл деяких видатків державного бюджету шляхом:

  1) зменшення обсягу видатків споживання на суму 56 282,3 тис. гривень та видатків розвитку на суму 2 584 984,2 тис. гривень за програмою 3101240 “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм”;

  2) установлення видатків споживання та розвитку на відповідні суми за бюджетною програмою, відкритою для Державного агентства інфраструктурних проектів на здійснення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм.

  2. Забезпечити:

  Міністерству інфраструктури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21