• In English
 • Уряд включив об’єкт незавершеного будівництва “Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя” до переліку автомобільних доріг загального користування державного значення, в складі дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Мелітополь, як під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя).

  Прийняття рішення зумовлене необхідністю зміни статусу автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі шляхом переведення до мережі автомобільних доріг державного значення для забезпечення належного продовження виконання робіт з будівництва вказаного об’єкту.

  Нагадаємо, у 2011 році об’єкт незавершеного будівництва “Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя” було передано із комунальної у державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України. Відповідно до реформування дорожньої галузі, шляхом передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Укравтодору до сфери управління облдержадміністрацій, постало питання зміни статусу вказаного об’єкту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 631
  Київ
  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 76, ст. 2514; 2017 р., № 70, ст. 2107) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21