• In English
 • Урядом внесено зміни до переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету.

  Дане рішення дозволить упорядкувати перелік закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 406
  Київ
  Про внесення зміни до переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. № 501 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 36, ст. 1484; 2013 р., № 73, ст. 2679; 2014 р., № 3, ст. 59; 2016 р., № 100, ст. 3256; 2018 р., № 25, ст. 902), замінивши в абзаці другому підрозділу “МОЗ” розділу “Програми в галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій” слова “державної установи “Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України” (м. Київ)” словами “державної установи “Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України” (м. Київ)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73