• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу окремих видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони на 2018 рік, на більш пріоритетні напрямки.

  Рішення Уряду дозволить сконцентрувати бюджетні кошти для створення належних умов утримання особового складу в місцях постійної дислокації.

  Збудовані казарми поліпшеного планування для розміщення військовослужбовців за контрактом буде обладнано необхідними матеріально-технічними засобами (холодильниками та прально-сушильним обладнанням).

  Крім того, буде здійснено закупівлю сучасного технологічного обладнання для їдалень у визначених військових частинах Збройних Сил України, які переходять на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 406-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству оборони на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків у сумі 111 700 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2101020 “Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ” та збільшення обсягу видатків розвитку за цією програмою.

  2. Забезпечити:

  Міністерству оборони — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29