• In English
 • Урядом прийнято рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2019 рік, з метою спрямування асигнувань на забезпечення виконання основних завдань редакції газети “Урядовий кур’єр”, зокрема інформування широких верств населення про результати діяльності Уряду у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 262-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 0411010 “Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України” на суму 16300 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 0411070 “Фінансова підтримка газети “Урядовий кур’єр” на суму 16300 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету після погодження Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів України перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 24