• In English
 • Урядом прийнято рішення доповнити перелік платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України 27 серпня 2010 р. № 796, підпунктом щодо проведення державною освітньою установою “Навчально-методичний центр з питань якості освіти” експертизи підручників (крім електронних підручників).

  Це сприятиме запровадженню нової системи експертизи проектів підручників шляхом розмежування функцій проведення експертизи та видання підручників, поліпшенню їх якості. При цьому видатки на проведення експертизи планується покласти на юридичних і фізичних осіб, які будуть її замовляти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 681
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 1 переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 1 переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 67, ст. 2410), доповнивши його підпунктом 26 такого змісту:

  “26) проведення державною освітньою установою “Навчально-методичний центр з питань якості освіти” експертизи підручників (крім електронних підручників).”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73