• In English
 • З метою удосконалення процедури оформлення первинних документів з фінансової звітності про участь національних збірних команд, окремих членів таких команд та інших осіб у спортивному заході і відшкодування добових витрат, Уряд вніс зміни до Тимчасового порядку відшкодування витрат, пов’язаних з участю національних збірних команд, окремих членів таких команд, інших осіб у спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, інших спортивних заходах, які проводяться в Україні та за кордоном.

  Зазначеною постановою також передбачено надання дозволу на відшкодовування вартості проїзду спортивних суддів, у тому числі громадян іноземних держав, з місця проведення спортивного заходу на території України до місця їх проживання або місця проведення іншого заходу, окрім залізничного транспорту, також автотранспортом та повітряним транспортом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 квітня 2018 р. № 311
  Київ
  Про внесення змін до Тимчасового порядку відшкодування витрат, пов’язаних з участю національних збірних команд, окремих членів таких команд, інших осіб у спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, інших спортивних заходах, які проводяться в Україні та за кордоном

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Тимчасового порядку відшкодування витрат, пов’язаних з участю національних збірних команд, окремих членів таких команд, інших осіб у спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, інших спортивних заходах, які проводяться в Україні та за кордоном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 695 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 51, ст. 1740), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73