• In English
 • Уряд вніс зміну до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  Зміною передбачено, що призначення на посаду та звільнення з посади керівників та заступників керівників територіальних органів Держгеокадастру здійснюється Головою Держгеокадастру відповідно до законодавства про державну службу, що дозволить привести Положення про Державну службу України з питань геодезії картографії та кадастру у відповідність до положень Закону України “Про державну службу”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2019 р. № 25
  Київ
  Про внесення змін до пункту 11 Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 11 Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 7, ст. 164; 2016 р., № 61, ст. 2078), виклавши підпункти 9 і 10 в такій редакції:

  “9) призначає на посаду за погодженням з Міністром аграрної політики та продовольства та головами відповідних місцевих держадміністрацій та звільняє з посади керівників територіальних органів Держгеокадастру відповідно до законодавства про державну службу;

  10) призначає на посаду за погодженням з Міністром аграрної політики та продовольства та звільняє з посади заступників керівників територіальних органів Держгеокадастру відповідно до законодавства про державну службу;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75