• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів та/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини для виробництва в хімічній промисловості.

  Зокрема, скасовано для виробників хімічної продукції вимоги стосовно подання до контролюючих органів довідки векселедавця щодо прогнозованого обсягу нафтопродуктів та/або речовин, які планується отримати від підприємства-виробника або ввезти на митну територію України.

  Підставою для скасування довідки є запровадження з 1 березня 2016 р. на внутрішньому ринку системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 жовтня 2018 р. № 826
  Київ
  Про внесення зміни до Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів та/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини для виробництва в хімічній промисловості

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів та/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини для виробництва в хімічній промисловості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 21 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 10, ст. 365), виключивши пункт 9.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21