• In English
 • Уряд погодився з пропозицією Херсонської обласної ради та Міноборони щодо передачі зі спільної власності територіальних громад Херсонської області у державну власність до сфери управління Міністерства оборони України будівлі та споруди у м. Нова Каховка по вул.  Маяковського, 2, які розташовані на земельній ділянці загальною площею 2,54 га.

  Реалізація розпорядження дозволить забезпечити структурний підрозділ Збройних Сил України у Херсонській області необхідними фондами для його належного розміщення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1084-р
  Київ
  Про погодження передачі нерухомого майна у м. Новій Каховці в державну власність із віднесенням його до сфери управління Міністерства оборони

  Погодитися з пропозицією Міністерства оборони та Херсонської обласної ради щодо передачі будівель і споруд (реєстраційний номер 12473347) по вул. Маяковського, 2, у м. Новій Каховці (Херсонська область), що розміщені на земельній ділянці загальною площею 2,54 гектара (кадастровий номер 6510700000:07:009:0011), в державну власність із віднесенням їх до сфери управління зазначеного Міністерства.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29