• In English
 • Уряд удосконалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”.

  Рішення прийняте на виконання Закону України від 06.06.2017 № 2081-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів”. Останнім передбачено  розширення переліку категорій дітей, які потребують особливої уваги та підтримки і можуть оздоровлюватись у зазначених дитячих центрах.

  Зокрема, отримати пільгову путівку до “Артеку” та “Молодої гвардії” можуть діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, та діти, узяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 квітня 2018 р. № 241
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 227 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 18, ст. 764; 2012 р., № 5, ст. 170; 2015 р., № 82, ст. 2718; 2017 р., № 13, ст. 366), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73