• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 листопада 2019 р. № 1040-р
  Київ
  Питання забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2019/20 року в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області

  З метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області, забезпечення сталого проходження в зазначених населених пунктах опалювального періоду 2019/20 року відповідно до статті 16 Кодексу цивільного захисту України і статті 10 Закону України “Про теплопостачання”:

  1. Погодитися з пропозицією Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, і Львівської обласної державної адміністрації щодо вжиття невідкладних заходів стосовно зміни управителя майновими комплексами Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей, що забезпечить їх належне функціонування шляхом застосування процедури закупівлі, передбаченої статтею 35 Закону України “Про публічні закупівлі”.

  2. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, і Антимонопольному комітетові відповідно до своїх повноважень вирішити питання негайного надання новому управителю майновими комплексами Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей згідно із законом відповідних дозвільних документів.

  3. Взяти до відома рішення Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 31 жовтня 2019 р. про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету місцевим бюджетам мм. Новояворівська і Нового Роздолу для фінансування здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникнення в зазначених містах надзвичайної ситуації техногенного характеру.

  4. Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” разом з акціонерним товариством “Укртрансгаз” забезпечити виконання Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 98, ст. 3226), в частині постачання природного газу виробникам теплової енергії, управління майном яких здійснюється суб’єктами господарювання, які залучені Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

  5. Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, разом з Львівською обласною державною адміністрацією і акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” розробити і затвердити у тижневий строк план заходів щодо відновлення і забезпечення стабільного функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37