Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 25 червня 2020 р. № 777-р Київ

Питання виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року

1.    З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні 2020 р. на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, погодитися з пропозицією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерства внутрішніх справ щодо виділення з резервного фонду державного бюджету 754 млн. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, у тому числі для:

Закарпатської обласної державної адміністрації — 30 млн. гривень;

Івано-Франківської обласної державної адміністрації — 480 млн. гривень (у тому числі для надання допомоги постраждалому населенню);

Львівської обласної державної адміністрації — 10 млн. гривень;

Чернівецької обласної державної адміністрації — 30 млн. гривень;

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — 122 млн. гривень (для Державного агентства водних ресурсів — 92 млн. гривень та Державного агентства лісових ресурсів — 30 млн. гривень);

Міністерства внутрішніх справ — 82 млн. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій — 41 млн. гривень, для Національної гвардії — 22 млн. гривень, для Національної поліції — 19 млн. гривень).

2. Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів (стосовно Державного агентства водних ресурсів та Державного агентства лісових ресурсів), Міністерству внутрішніх справ (стосовно Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії та Національної поліції), Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям у тижневий термін надати Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства фінансово-економічні розрахунки та інформацію, передбачені Порядком використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 415 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 14, ст. 734).

    Прем’єр-міністр України    Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 75