• In English
 • Урядом виділено 1 498,66 тис. гривень для капітального ремонту спального корпусу Боярського будинку відпочинку Українського товариства сліпих. Видатки здійснять за рахунок коштів, передбачених у спеціальному фонді Державного бюджету України на 2018 рік за програмою “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів”.

  Рішення Кабінету Міністрів України дасть можливість покращити надання послуг з відпочинку та оздоровлення осіб з інвалідністю з порушеннями зору шляхом проведення капітального ремонту в спальному корпусі Боярського будинку відпочинку Українського товариства сліпих.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 795-р
  Київ
  Питання соціального захисту осіб з інвалідністю по зору

  Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики та Фонду соціального захисту інвалідів щодо виділення в установленому порядку за рахунок коштів, передбачених у спеціальному фонді Державного бюджету України на 2018 рік за програмою 2507030 “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів”, бюджетних асигнувань у сумі 1 498,66 тис. гривень для капітального ремонту спального корпусу Боярського будинку відпочинку Українського товариства сліпих.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73