• In English
 • Уряд вніс зміни до структури Секретаріату Кабінету Міністрів України, а саме утворено Директорат територіального та місцевого розвитку, Департамент забезпечення документообігу та контролю, Управління інформаційних технологій та безпеки, а також ліквідовано Директорат цифрового розвитку Уряду і Департамент забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій.

  Дане рішення ухвалено з метою підвищення ефективності та результативності виконання додаткових завдань та заходів, покладених на Секретаріат Кабінету Міністрів України, зокрема, Стратегією реформування державного управління України на 2016—2020 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474, та Планом заходів з її реалізації, для забезпечення організаційного, експертно-аналітичного, правового, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності Уряду у зв’язку з реформуванням державного управління.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 236
  Київ
  Питання Секретаріату Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України Директорат територіального та місцевого розвитку, Департамент забезпечення документообігу та контролю, Управління інформаційних технологій та безпеки.

  2. Ліквідувати Директорат цифрового розвитку Уряду і Департамент забезпечення документообігу‚ контролю та інформаційних технологій.

  3. Внести до структури Секретаріату Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 564 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 69, ст. 2333; 2017 р., № 48, ст. 1487, № 71, ст. 2162), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19