• In English
 • На виконання підпункту 19 пункту 2 розділу ХV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Деякі питання порядку розподілу місць державного замовлення у закладах вищої освіти”. Зокрема, унормовано питання квот на навчання за держзамовленням для абітурієнтів з Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей.

  Зазначена постанова забезпечить збереження принципів рівності та доступності української освіти, сприятиме дотриманню права на отримання вищої освіти, заохочуватиме осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, продовжити навчання та в подальшому реалізувати своє право на працю на території Української держави.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1084
  Київ
  Питання розподілу місць державного замовлення у закладах вищої освіти

  Відповідно до підпункту 19 пункту 2 розділу XV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що розподіл квоти, встановленої Законом України “Про вищу освіту” в обсязі 1 тис. місць державного замовлення, для прийому осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, до закладів вищої освіти, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, здійснюється Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством культури між зазначеними закладами вищої освіти відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

  2. Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я та Міністерству культури створити сприятливі організаційні умови для вступу осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, на навчання до закладів вищої освіти, що перебувають у сфері управління зазначених міністерств.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73