• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо залучення позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку в сумі 200 млн. доларів США для реалізації системного проекту “Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України”.

  Зазначена позика підтримає зусилля Уряду України, які спрямовані на створення сприятливого середовища для приватних інвестицій в секторі сільського господарства та агробізнесу, з акцентом на сільськогосподарські малі та середні підприємства.

  Крім цього, залучення позики дозволить посилити прозорість і управління системою сільськогосподарської державної підтримки та процесом формування політики щодо сільського господарства, а також завершити реєстрацію державних земель.
  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 квітня 2019 р. № 260-р
  Київ
  Питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системного проекту “Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України”

  1. Визнати за доцільне залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку з метою реалізації системного проекту “Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України” в сумі 200 млн. доларів США.

  2. Міністерству фінансів забезпечити за участю виконавців системного проекту “Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України” у тримісячний строк після набрання чинності Угодою про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (“Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України”) розроблення та затвердження порядку та умов використання коштів позики для реалізації зазначеного системного проекту.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75