• In English
 • В рамках започаткування реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» Уряд затвердив загальні вимоги до банків - учасників Проекту, валютно - фінансові умови субфінансування та перелік документів, які банк повинен надати для участі у відборі банків-учасників Проекту.

  Прийняття постанови забезпечить проведення відбору банків для участі в зазначеному Проекті, загальний обсяг фінансових ресурсів якого складає 400 мільйонів євро. Банки-учасники зможуть отримати довгострокові кредитні ресурси, які будуть рекредитовані підприємствам аграрної галузі України для впровадження заходів в секторі зернових та олійних культур, рибного господарства, аквакультури в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 606
  Київ
  Питання реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна”

  З метою реалізації умов Фінансової угоди (Проект “Основний кредит для аграрної галузі — Україна”) між Україною та Європейським інвестиційним банком від 28 грудня 2015 р., ратифікованої Законом України від 20 вересня 2016 р. № 1530-VIII, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  вимоги до банків — учасників Проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна” згідно з додатком 1;

  валютно-фінансові умови субфінансування, що надаватиметься банкам — учасникам Проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна” згідно з додатком 2;

  перелік документів, які банк повинен надати для участі у відборі банків — учасників Проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна” згідно з додатком 3.

  2. Міністерству фінансів забезпечити проведення у тримісячний строк відбору банків — учасників Проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27