• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 листопада 2017 р. № 1051
  Київ
  Питання реалізації публічним акціонерним товариством “Українська залізниця” проекту “Проект електрифікації УЗ “Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визнати за доцільне залучення публічним акціонерним товариством “Українська залізниця” позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту “Проект електрифікації УЗ “Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка” у розмірі 150 млн. євро під державну гарантію.

  2. Установити, що:

  1) плата за надання державної гарантії для забезпечення виконання зобов’язань за позикою, залученою для реалізації проекту “Проект електрифікації УЗ “Електрифікація залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка”, становить 0,1 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики;

  2) публічне акціонерне товариство “Українська залізниця” забезпечує виконання своїх зобов’язань з відшкодування витрат державного бюджету, пов’язаних з виконанням гарантійних зобов’язань у розмірі 150 млн. євро, в обсягах та порядку, що визначаються договором, укладеним зазначеним товариством з Міністерством фінансів і Міністерством інфраструктури, шляхом надання в заставу майнового права на вимогу сплати коштів за контрактами (договорами) про організацію перевезень публічним акціонерним товариством “Українська залізниця”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27