• In English
 • Урядом прийнято постанову “Питання реалізації Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища”, спрямовану на реалізацію Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 616, якою в свою чергу передбачено реформування системи управління сферою державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

  Головною метою нормативно-правового акта є оптимізація структури органів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів з урахуванням завдань, визначених Концепцією, посилення інституційної спроможності та підвищення ефективності та якості роботи. Зокрема, передбачається утворити як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Державної екологічної інспекції та ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної екологічної інспекції згідно з переліками.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 102
  Київ
  Питання реалізації Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Державної екологічної інспекції за переліком згідно з додатком 1.

  2. Ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної екологічної інспекції за переліком згідно з додатком 2.

  3. Установити, що територіальні органи Державної екологічної інспекції, що ліквідуються, продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам, які утворюються згідно з пунктом 1 цієї постанови.

  4. У додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882) позицію

  “Держекоінспекція

  68

  66

  1948

  1923”

  замінити такою позицією:
  “Держекоінспекція

  90

  86

  1926

  1901”.

  5. Державній екологічній інспекції здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з утворенням та ліквідацією територіальних органів, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75