• In English
 • Урядом забезпечено приведення Статуту Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Надра України” у відповідність до Закону України від 16.11.2017 № 2210-УІП «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів”.

  Зокрема, змінено тип Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Надра України” на Приватне акціонерного товариство “Національна акціонерна компанія ”Надра України” та внесено зміни до статуту Національної акціонерної компанії “Надра України” шляхом викладення його в новій редакції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 640
  Київ
  Питання публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Надра України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Змінити тип публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Надра України” з публічного на приватне та перейменувати його в приватне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Надра України”.

  2. Внести зміни до Статуту Національної акціонерної компанії “Надра України”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1460 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1652; 2011 р., № 67, ст. 2573), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75