• In English
 • Кабінет Міністрів України затвердив Порядок проведення моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в України та визначив коло суб’єктів моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації, які будуть надавати інформацію/дані для їх аналізу про стан процесів та явищ у сфері обігу психоактивних речовин.

  Урядове рішення прийнято з метою запровадження на державному рівні системи моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації. Це сприятиме протидії їх незаконному обігу, профілактики незаконного вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, лікування, реабілітації та ресоціалізації залежних осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 689
  Київ
  Питання проведення моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я стосовно запровадження моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні.

  2. Затвердити Порядок проведення моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні, що додається.

  3. Установити, що фінансування заходів, пов’язаних з проведенням моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні, здійснюється в межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік для міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73