• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу прав та обов’язків інвестора, визначених Угодою про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська, між Державою Україна та компанією “Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.” та ТОВ “Надра Юзівська”, на користь компанії “Юзгаз Бі.Ві.”.

  Реалізація розпорядження забезпечить відновлення нафтогазової діяльності в межах ділянки Юзівська. Це своєю чергою приведе до значного видобутку вуглеводнів вже на початку наступного десятиліття.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1089-р
  Київ
  Питання передачі прав та обов’язків інвестора, визначених Угодою про розподіл вуглеводнів

  1. Надати згоду на передачу 90 відсотків прав та обов’язків товариства з обмеженою відповідальністю “Надра Юзівська”, визначених Угодою про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська, між Державою Україна та компанією “Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В.” та товариством з обмеженою відповідальністю “Надра Юзівська” (далі — Угода), підписаною 24 січня 2013 року.

  2. Схвалити проекти додаткових угод № 1 і 2 до Угоди.

  3. Уповноважити Міністра енергетики та вугільної промисловості Насалика Ігоря Степановича підписати додаткові угоди № 1 і 2 до Угоди, дозволивши вносити в разі потреби до їх проектів зміни, що не мають принципового характеру.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75