• In English
 • Уряд врегулював питання оплати праці працівників державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

  Постановою затверджено посадові оклади працівників підприємства та визначено умови оплати праці кореспондентів та телеоператорів, що здійснюють свої посадові обов’язки за кордоном.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 736
  Київ
  Питання оплати праці працівників державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити схему посадових окладів працівників державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (далі — підприємство) згідно з додатком.

  2. Установити, що:

  1) розмір надбавок та доплат працівникам підприємства встановлюється в колективному договорі з урахуванням норм генеральної та галузевої угод в межах коштів, передбачених на оплату праці;

  2) кореспондентам та телеоператорам, які здійснюють посадові обов’язки за кордоном, встановлюється:

  - доплата у розмірі, що не перевищує 70 відсотків компенсаційних витрат в іноземній валюті на місяць Послу України в країні акредитації;

  - надбавка у розмірі 10 відсотків посадового окладу, якщо вони за сумісництвом є власними кореспондентами та телеоператорами в країні акредитації.

  3. Умови оплати праці керівника підприємства визначаються у контракті згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859 “Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 21, ст. 957).

  4. Керівник підприємства може встановлювати кореспондентам та телеоператорам, які здійснюють посадові обов’язки за кордоном компенсаційні витрати в межах лімітів, встановлених підприємством.

  5. Оплата праці іноземців та осіб без громадянства, що є працівниками підприємства, визначається відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73