• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 серпня 2021 р. № 883
  Київ
  Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки

  Відповідно до пункту 16 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” та частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, отримані до спеціального фонду державного бюджету за рахунок джерел, визначених пунктом 7 статті 12 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, спрямовуються у 2021 році в розмірі 100 000 тис. гривень Міністерству розвитку громад та територій для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, шляхом встановлення за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків розвитку (загальнодержавні видатки та кредитування) за новою бюджетною програмою.

  2. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, що додаються.

  3. Забезпечити:

  Міністерству розвитку громад та територій — погодження надання субвенції, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.


         Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37